אודות קבוצת S.M.C

קבוצת SMC נוסדה על מנת לספק מענה כולל לצרכים המיוחדים של חברות ועסקים בתחום ה- Middle Market – עסקים בשלב המעבר מעסק קטן לגדול.

מי אנחנו

SMC נוסדה ב-2010 על ידי אילן שגב (לשעבר משנה למנכ"ל בנק דיסקונט, יו"ר בנק דיסקונט למשכנתאות ומנכ"ל הסניף הישראלי של היי גרופ- חברת ייעוץ בינ"ל). שנה לאחר מכן הצטרפה אליו תמר אדלר (בעלים ומנכ"לית לשעבר של חברת Business Archiv הבינ"ל ויועצת עסקית מנוסה). מאז מדי שנה גדלה SMC, מוסיפה לשורותיה יועצים מתחומים שונים וביחד אנחנו מגדלים את חברת הבוטיק שלנו, משפחת SMC .

החזון שלנו

להיות בית המספק מענה מקצועי, מסור ואפקטיבי למכלול האתגרים העומדים בפני החברות המשפחתיות והבינוניות בישראל; אסטרטגיה, מעבר בין דורי, הסכמי שותפים, שיווק ומכירות, ניהול משאבי אנוש ועוד… באופן שיביא ללקוחותינו גידול משמעותי ברווחים ולאורך זמן.

העשייה שלנו

אנחנו כאן כדי לתת מענה למכלול הצרכים המיוחדים של עסקים הבינונים והמשפחתיים בישראל, עסקים בשלב המעבר מעסק קטן לגדול. עסקים הנמצאים לכאורה בשוק של ה"גדולים" אולם מתנהלים על פי דפוסים של עסק קטן. עסקים החווים קשיים רבים: ארגוניים,  כלכליים, ניהוליים ועוד. הצוות שלנו נמצא בדיוק בצומת זה כדי לעזור לכם להתמודד והכי חשוב לנצח!

למה דווקא אנחנו?

  •  כי אנחנו באים מהשטח, ניהלנו, מכרנו, עשינו לבד!
  • כי אנחנו מביאים איתנו מתולודוגיות מוכחות ומתקדמות.
  • כי אנחנו מאמינים בעבודה חובקת ארגון ומתן מענה כולל לצרכי הארגון.
  • כי אנחנו בעלי ניסיון עשיר ומוכח בעבודה מול חברי דירקטוריון והנהלות.
  • כי אנחנו מאמינים שלהגיש עוד חוברת המלצות לשינוי זה לא מספיק.
  • כי אנחנו איתכם עד ליישום המוצלח!
  • כי לנו יש הצלחות מוכחות!

הצוות המוביל שלנו:

אילן שגב, יו״ר הקבוצה​

אילן שגב, יו״ר הקבוצה

למעלה מ-30 שנות ניסיון בתפקידי ניהול בכירים ופעילות של דירקטוריונים כמו גם שנים רבות של נסיון בייעוץ אסטרטגי וליווי עסקי. בעברו כיהן כמשנה למנכ"ל של בנק דיסקונט, כיו"ר של בנק דיסקונט למשכנתאות, מנכ״ל חברת הייעוץ הבינ״ל Hay Group ישראל ומילא מגוון תפקידים בכירים בחברות מובילות במשק הישראלי. 

קראו עוד על אילן שגב

ab6b9279-0cce-4e92-9cd4-46bc105e1482

תמר אדלר, MBA, מנכ״לית הקבוצה

יועצת בכירה, בעלת ניסיון של מעל 15 שנה בניהול, ייעוץ אסטרטגי ופיתוח ארגוני במגוון חברות בארץ ומחוצה לה. בעברה כיהנה תמר כמנכ"לית חברת Business Archive הבינלאומית.

קראו עוד על תמר אדלר

_DSC2205EER2

שירי רוזן-כרמיאלי (‏B.Sc , MBA‏)‏

מעל 20 שנות נסיון בהייטק בחברות רב-לאומיות, מתוכן שמונה שנות ‏עבודה בארה"ב בתפקידים ניהוליים בכירים. ‏
יועצת אסטרטגיה ניהולית, מומחית בניהול יזמות וחדשנות, ניהול מערכים אופרטיביים רב לאומיים מורכבים, ‏ופיתוח מוצרים ביו-רפואיים לשוק האמריקאי.  ‏
מנטורית בתכניות האצה ומרצה בביה"ס למִנהל עסקים ‏במכללה למִנהל ובאוניברסיטת בן גוריון.‏
לשעבר סמנכ"לית בכירה בתאגיד אמריקאי בארה"ב.  ‏

עוד אלון משקוביץ, MBA​

עו"ד אלון משקוביץ, MBA

בעל ניסיון בייעוץ אסטרטגי וליווי עסקי של חברות וארגונים מובילים במשק הישראלי בדגש על התייעלות ופיתוח עסקי. מתמחה בליווי יזמים, תכנון וכתיבת תוכניות עסקיות, בחינת הסכמי השקעה ויעוץ משפטי. ניתוח חברות על ידי פילוח פעילות עסקית ובחינת מודלים כלכליים.  ליווי מקצועי, יעוץ והתייעלות במגוון נושאים: שכר, אנרגיה, תקשורת, תחבורה, פיננסים. גיוס וליווי עסקאות נדל"ן ומיזמי בנייה בתחום ההתחדשות העירונית.

טליה אנג'ל

טליה אנגל, MBA

בעלת ניסיון של למעלה מ-15 שנה בתפקידי ניהול בכירים בתחומי הפיתוח העסקי, המכירות, השיווק והסחר בחברות מהגדולות במשק. בעשור האחרון עוסקת בייעוץ אסטרטגי וליווי עסקי לפירמות בינוניות וקטנות.

אמיר שגב

אמיר שגב, MBA

לאמיר תארים ראשונים בכלכלה וחשבונאות ותואר שני במנהל עסקים (התמחות מימון-חשבונאות), כולם מאוניברסיטת ת"א. בעל נסיון של 17 שנה בתפקידים מקצועיים וניהוליים בשווקי ההון והביטוח. עוסק ביעוץ כלכלי, ביקורת חקירתית, בקרה חשבונאית והערכות שווי. אמיר מכהן בהתנדבות כסגן יו"ר ומנהל הכספים של עמותת חיים למען ילדים חולי סרטן בישראל.

עינבל זאבי

עינבל זאבי, מנהלת אדמיניסטרטיבית

לעינבל נסיון של 15 שנה בתחומי האדמיניסטרציה, ניהול משרד ומזכירות אישית למנהלים בכירים בחברות מובילות במשק (סלקום, מעריב, הכשרת הישוב). לעינבל תואר ראשון במדעי החברה.

שיתופי הפעולה שלנו:

סיגל אמסלם

סיגל אמסלם, MBA, מומחית בשיווק דיגיטלי

לסיגל ניסיון בן 20 שנים בניהול, עם מיקוד בשיווק דיגיטלי ופיתוח עסקי, בעשור האחרון שמשה מנכ"לית של חברת אינטרנט בה הובילה והטמיעה מודלים עסקיים ומהלכי שיווק פורצי דרך. סיגל הקימה את מחלקת המדיה של ynet, והטמיעה אסטרטגיית שיווק ומכירות חדשנית לזמנה. סיגל בעלת תואר ראשון במדעי החברה ותואר שני במנהל עסקים ושיווק ובוגרת בית הספר לאימון – יוזמות.

הלקוחות המרוצים שלנו

SMC הינם יועצי הבית שלנו.
כל אתגר שעל השולחן אם ניהולי, עסקי, כלכלי או ארגוני מובא למפגשים השבועיים שלנו ותמיד מתקבלת תשובה אינטליגנטית, יעילה וחשוב מכל כלכלית. לכן, בחרנו ב- SMC גם לליווי תהליך המעבר הבין דורי שלנו, בו עוברת קבוצת נוימן תעשיות מידי אבי, שהוא הדור השני, לניהולי בן הדור השלישי. SMC כדרכם ליוו גם את התהליך המורכב הזה בנחישות, רגישות והביאו בדיוק לתוצאות המקוות.

גיא נוימן מנכ"ל נוימן תעשיות
גיא נוימן
מנכ"ל נוימן תעשיות