תמונה ראשית ייעוץ אסטרטגי-01

ייעוץ אסטרטגי לחברות

Group SMC -חברת בוטיק לייעוץ אסטרטגי, ליווי חברות משפחתיות ולווי עסקי.

הקבוצה עוסקת בייעוץ לחברות בינוניות וגדולות במגזרים עסקיים שונים – ממפעלים וחברות יצרניות מסורתיות, דרך ליווי חברות משפחתיות בתהליך העברה בין-דורית, ועד חברות בתחום ה-הייטק והביוטכנולוגיה.
הקבוצה כוללת יועצים מומחים בתחומים מגוונים ושומרת על אופייה המשפחתי, דבר המאפשר יחס אישי וליווי צמוד של כל אחד מלקוחותיה לאורך זמן ובתוצאות מרשימות.

What's in it for you?

למה אנחנו?

הצוות שלנו מורכב מיועצים וותיקים, כולם בעלי ניסיון מגוון בניהול בכיר בארץ ובעולם.
את כל הנסיון הזה בנוסף לעבודת צוות מעולה, אנחנו רותמים לטובת ההצלחה שלך, ומלווים אותך עד לתוצאות הרצויות.
יחד איתנו אין גבול ליכולות שלך.

תהליך אסטרטגי פירושו התוויית העקרונות להתנהלות אפקטיבית, על מנת להשיג את ‏המטרות והיעדים של הארגון בהתחשב בחזון בערכים, במשאבים ובאילוצים בתוכם ‏פועל הארגון. ובמילים פשוטות אסטרטגיה הנה תוכנית העל של החברה לטווח הארוך. ‏אסטרטגיה עסקית טובה תתייחס להווה ולסביבת הארגון, ותציב אבני דרך לטווח הקצר ‏והארוך. וחשוב מכל, אסטרטגיה טובה חייבת להיות מובנת וישימה כדי שתוכל להיות ‏מיושמת בפועל. ‏


מטרת התוכנית האסטרטגית אינה להיות ספר שמעלה אבק במשרד המנכ"ל כי אם ‏תוכנית עבודה מעשית הכוללת משימות, חלוקת תפקידים, התייחסות למשאבים ‏וללוחות הזמנים‎.‎

למה כל ארגון חייב תכנית אסטרטגית?

בחן את עצמך : האם אתה זקוק לתוכנית אסטרטגית

אם ענית "לא" על שאלה אחת או יותר, ההמלצה ברורה, כדאי להיכנס לתהליך של עיצוב ויישום אסטרטגיה חדשה לארגון שלך.

נכון, אמנם ישנה אפשרות לבצע את החשיבה האסטרטגית בעזרת המשאבים הפנימיים בארגון, אולם המחקר (והניסיון בשטח) מוכיחים כי הסתייעות ביועצים, המתמחים בעיצוב ויישום אסטרטגיה תבטיח מבט אובייקטיבי, תהליך מובנה ומסודר ושימוש בניסיון שנצבר בעבודה עם ארגונים וחברות רבים.

גם שאלת ה- מתי הזמן הנכון להתחיל בתהליך הייעוץ האסטרטגי עולה תמיד והתשובה הינה עכשיו! הלחץ לא יגמר, אחרי המשבר הנוכחי יבוא משבר נקודתי אחר, אחרי החגים באות החופשות והמועד היחיד המתאים לתחילת העבודה הינו עכשיו!

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן