חברות משפחתיות

חברות משפחתיות

״זר לא יבין זאת...״

בישראל פועלים ארגונים משפחתיים וחברות משפחתיות רבות, חברות השונות זו מזו בגודלן, במוצר/שירות שהן מייצרות, בהון האנושי ובמבנה שלהן.
פעמים רבות נדמה לחברים בארגון המשפחתי כי "אצלנו זה שונה", אין עוד "חיה כזאת".
בפועל, מניסיון של שנים בעבודה עם חברות משפחתיות מסתבר כי רבות מהחברות הללו מתמודדות עם אתגרים דומים.

רבות מהחברות המשפחתיות מוצאות את עצמן מתמודדות עם ארגון שנבנה לאיטו, ארגון המבוסס על מחויבות והרבה רצון טוב של המשתתפים בו, רבים מהם בני משפחה.

אולם, מן הצד השני, אותו ארגון יסבול פעמים רבות גם מחוסר חלוקה נכונה של המטלות, עירוב של רגשות ושיקולים עסקיים והעדר גבולות ברורים בין הבית לעסק.

החדשות הטובות הן שבהחלט יש פתרון.

אנו מציעים מגוון מנגנוני תמיכה וסיוע לחברות משפחתיות:

בניה ותכנון של עתיד המשפחה ועסקיה יצירת אמנה משפחתית הכנת הדור הצעיר למעבר לניהול ולבעלות מעבר לניהול מקצועי ושיפור הניהול מכירת העסק המשפחתי- סיוע בקבלת ההחלטה ומימושה עיצוב וליווי מסלולי קריירות לבני המשפחה הקמת הנהלה ודירקטוריונים פתרון משברים בחברה המשפחתית ועוד…

בעלים או מנכ״ל של חברה משפחתית הניצבת בצומת דרכים?

צוות היועצים שלנו ליווה חברות משפחתיות רבות בתהליכי קפיצת מדרגה להצלחה. נשמח לרתום לרשותך את הניסיון הרב שצברנו ואת הכלים  הייחודיים שבידינו על מנת  לסייע לך להפוך את האתגרים העומדים בפניך ליתרון תחרותי!

חברה משפחתית
ייעוץ אסטרטגי

ייעוץ אסטרטגי

המסע החשוב ביותר בעסק שלך מתחיל כאן. היכן נמצא הארגון שלך? לאן תרצה להגיע? ואיך מגיעים מפה לשם? מהמצוי לרצוי? נשמע פשוט?

חברות משפחתיות

חברות משפחתיות

חושב להעביר את העסק לדור הבא? יש לך שותף וצריך להחליט איך והאם ממשיכים?

ליווי עסקי

ליווי עסקי

לך שיודע שמשהו לא עובד כמו שצריך אבל לא מצליח להגדיר מה בדיוק, לך שיודע מה צריך לעשות אבל רוצה שם מישהו לידו, מישהו לסמוך עליו.