ליווי עסקי

ליווי עסקי

לעשות שינוי אמיתי? עם קצת עזרה- זה אפשרי.

שירות ליווי עסקי  שאנו מציעים מאפשר לך, בעל\ת העסק\המנכ"ל,  לקבל תמיכה וייעוץ עסקי שוטף במהלכים והחלטות עסקיות בחיי היום יום של הארגון עליו את\ה מופקד\ת.

במסגרת תהליך ליווי עסקי מתלווה אליך בעסק איש מקצוע המכיר עשרות ומאות עסקים בדיוק כמו שלך. אדם מנוסה, שאפשר להתייעץ עימו ולשאול אותו כל שאלה ומביא לשולחן אינפוטים ותובנות שחוסכים לך ולארגון זמן וכסף.
התהליך מסייע לך לאתר את הצרכים המדויקים בהם נדרשים תמיכה וליווי עסקי מקצועי.
יחד איתך ניתן שם לבעיה, ניצור תוכנית ברורה ומסודרת לפתרון, ונלווה אותך בדרך ליישומו.

הליווי העסקי שלנו הוא חליפה שנתפרת בדיוק לצרכיך וצרכי הארגון

  • ליווי עסקי אישי וצמוד של המנכ"ל (ומנהלים בכירים נוספים)
  • בניית תוכניות עבודה מפורטות (כולל מדדים, בקרות, תקציבים ולוחות זמנים)
  • ייעול תהליכים פנים ארגוניים
  • סיוע בהגברת המכירות
  • שיפור תזרים המזומנים
  • שיפור התמחור
  • שיפור ההון האנושי בארגון
  • פיתוח מסלולי קריירות לעובדים
    ועוד…

כבעלים ו/או מנכ"ל של חברה וודאי כבר הבנת מזמן כי עליך לתת מענה למגוון היבטים עסקיים דבר הדורש ראייה מרחבית ומעוף. כמנהיג ומוביל עליך להיות בקיא בשלל דיספלינות החל ממכירות ושיווק, דרך תפעול ולוגיסטיקה, תמחור וגביה ועוד. המציאות המורכבת הזו בשילוב עם הסביבה העסקית המשתנה תדירות מקשה על המנהיג בארגון וכאן בדיוק נכנס הליווי העסקי.
ליווי עיסקי יכול להיות תהליך ארוך טווח בו מלווים את הבעלים/ המנכ"ל בפעילות השוטפת, או לחילופין תהליך קצר טווח, אד הוקי וממוקד. בשונה מיועצים דיספלינאריים המתמקדים בהיבט אחד של הארגון (כמו למשל יועץ פיננסי או שיווקי), הליווי העסקי הינו רב תחומי והתובנות בו תתקבלנה על סמך הבנה וניתוח של כלל הבטי האתגר, כמו גם בחינה של כלל הארגון.

מה  יקרה בתהליך ליווי עסקי?

במסגרת תהליך ליווי עסקי יתחיל המלווה באיסוף נתונים, ימשיך באיתור והגדרת האתגרים, יעבור לניתוח אפשרויות לפעולה ויסתיים בליווי עד להשגת המטרה המיוחלת.
למעשה, מתאים הליווי העסקי לכל שלב משלבי החיים בארגון, החל משלב ההקמה, דרך שלב ההתרחבות ועד שלב הבגרות בארגון, בכל שלב יתבצע תהליך דומה (מלימוד ועד יישום) כחליפה התפורה לצרכיו של כל ארגון בהתאם לגודלו ולאתגרים עימם הוא מתמודד.

כיצד בוחרים מלווה עסקי?

בבואך לבחור מלווה עסקי עליך לוודא כי האדם הנבחר עונה על הקריטריונים הבאים: בעל נסיון בניהול בכיר, בעל הכרות עמוקה עם חברות במשק, בעל נסיון בעבודה עם ארגונים בסדר גודל הרלוונטי לארגון שלך ומכיר את האתגרים הייחודים להם . בנוסף יהיה עליך לבדוק כי הליווי העסקי שבחרת מסוגל לתת מענה לשלל האתגרים חוצי הדיספלינות בארגון שלך. ולבסוף יש לזכור כי תהליך הליווי העסקי הינו תהליך הנוגע בכלל האתגרים הארגוניים ולכן חשוב לוודא שהמלווה העסקי שלך הינו בראש ובראשונה אדם, בו תוכל לראות שותף לתהליך, אדם שיעניק לך תחושת בטחון וידיעה כי יחד תוכלו להוביל תהליך מנצח.יקרה

צוות היועצים של SMC וותיק ובעל ניסיון רב בתהליכי ליווי עסקי בחברות וארגונים רבים.

ליווי עסקי
ייעוץ אסטרטגי

ייעוץ אסטרטגי

המסע החשוב ביותר בעסק שלך מתחיל כאן. היכן נמצא הארגון שלך? לאן תרצה להגיע? ואיך מגיעים מפה לשם? מהמצוי לרצוי? נשמע פשוט?

חברות משפחתיות

חברות משפחתיות

חושב להעביר את העסק לדור הבא? יש לך שותף וצריך להחליט איך והאם ממשיכים?

ליווי עסקי

ליווי עסקי

לך שיודע שמשהו לא עובד כמו שצריך אבל לא מצליח להגדיר מה בדיוק, לך שיודע מה צריך לעשות אבל רוצה שם מישהו לידו, מישהו לסמוך עליו.