ליווי מנהלים

בעלים או מנכ"ל של חברה בינונית ומעלה? נסה לדמיין את התוצאות שהארגון יכול היה להשיג אם המנהלים שלך היו מצליחים לצעוד בשביל אותו את\ה רואה בעיני רוחך… חברת  SMC מציעה תוכנית ייחודית לליווי וחניכה של מנהלים בארגון, הכוללת הנחייה צמודה ועזרה בהתמודדויות ניהוליות מסוגים שונים –  ניהול כוח אדם, ניהול למצוינות, תכנון, בקרה, התייעלות ועוד.

תוכן עניינים

תהליך ליווי המנהלים כולל

  • הכשרה וליווי מנהלים בכניסה לתפקיד חדש
  • ליווי מנהלים בתהליכי שינוי בארגון
  • ליווי בתכנון ויישום פרויקטים שונים בארגון
  • בניית תוכניות עבודה
  • שיטות בתמרוץ עובדים
  • התייעלות
    ועוד…

איך זה עובד?

מגדירים יחד איתך את התפוקות הנדרשות מהתהליך לגבי כל מנהל בנפרד, בונים תוכנית עבודה להשגתן ומלווים את המנהל יד ביד במסגרת תהליך של פגישות אישיות ממוקדות.

צוות היועצים שלנו מביא עימו ניסיון ניהולי ועסקי עשיר בדרגי ניהול בינוניים ובכירים ובעל יכולת השתלבות והובלה מרגע המפגש הראשון.
לפרטים נוספים ותיאום פגישה: 072-2500354

שירותים נוספים

ייעוץ עסקי
מי אנחנו

חברת SMC הוקמה ע"י אילן שגב, לשעבר משנה למנכ"ל בנק דיסקונט, ויו"ר בנק דיסקונט למשכנתאות. מאז הקמתה בשנת 2010 עוסקת הקבוצה בייעוץ לחברות בינוניות וגדולות, ממפעלים וחברות יצרניות, דרך ליווי חברות משפחתיות בתהליך העברה בין-דורית, ועד חברות בתחום ההייטק והביוטכנולוגיה.

דברו איתנו
אולי יעניין אותך גם
תוכנית עסקית

תוכנית עסקית היא מסמך המתאר את המיזם או העסק מבחינה שיווקית, טכנולוגית, תפעולית, כלכלית ועוד.
בדרך כלל יש צורך בהכנת תוכנית עסקית כדי להציג ניתוח שיטתי ומסודר של העסק, אם לצורך גיוס הון או משקיעים, או לחילופין לצורך בדיקת כדאיות ותכנון אסטרטגיה עסקית לעסק.
תוכנית עסקית טובה תציג את העסק או המיזם במספרים כך שהמודל העסקי, ההוצאות, ההכנסות, הפוטנציאל והסיכון יהיו ברורים למי שקורא אותה.

קרא עוד »
משבר ההייטק 2022

משברים אינם חדשים בעולם העסקי, התרסקות בועת ה "דוט קום", משבר האשראי בארה"ב, מגפת הקורונה ומשבר ההייטק הנוכחי הם רק חלק מרשימה ארוכה. המשבר של 2022 מציב לפנינו אתגר משולב, שיעורי האינפלציה בשיא של כמעט 40 שנה, הריבית עולה, מחירי הגז והנפט עולים, ירידה בשווקי המניות, נפילתם של המטבעות "החדשים", הערכות השווי המתרסקות והמלחמה באוקראינה… מסובך שם בחוץ.

קרא עוד »
למה אנחנו?

הצוות שלנו מורכב מיועצים וותיקים, כולם בעלי ניסיון מגוון בניהול בכיר בארץ ובעולם.
את כל הנסיון הזה בנוסף לעבודת צוות מעולה, אנחנו רותמים לטובת ההצלחה שלך, ומלווים אותך עד לתוצאות הרצויות.
יחד איתנו אין גבול ליכולות שלך.

הייחודיות שלנו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן